On Top of the World Bike Fest 2015 – Rezultate

EliteRide B
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Ilyes Ferenc 135 2:05 140
2 Daniel Rosioru 147 2:10 120
3 George Cristian Stan 125 2:13 105
4 Robert Tamarjan 142 2:14 96
5 Catalin Spranceana 140 2:25 88
6 Razvan Juganaru 146 2:26 82
7 Sorin Simu 133 2:40 77
8 Andrei Rusu 124 2:48 72
9 Iulian Volosincu 129 2:51 68
10 Mihai Cristian Dan 130 2:54 64
11 Stefan Apostolescu 144 3:26 60
12 Ioan Ludu 134 3:31 56
13 Daniel Ion 141 3:42 52
14 George-Andrei Porumb 118 3:45 48
15 George Porumb 119 3:46 44
16 Ciprian Rosca 145 3:46 41
17 Mario Pescaru 117 3:48 38
18 Romulus Vesmean 132 3:48 35
19 Madalin Tanase 126 3:49 32
20 Alexandru Pesa 116 3:50 29
21 Florin Leonte 109 3:55 26
22 Dan Florianu 107 3:56 24
23 Daniel Preda 120 3:56 22
24 Daniel Rusu 123 3:56 21
25 Alexandru Cujbescu 137 3:56 20
26 Andrei Ciobanu 100 4:01 19
27 Cristian Iordan 143 4:09 18
28 Marius Pescaru 131 4:10 17
29 Cosmin Paraschiv 115 4:11 16
30 Florin Munteanu 110 4:11 15
31 Ionut Herdea 108 4:24 14
32 Gabriel Neagu 111 4:24 13
33 Eduard Oprea 114 4:25 12
34 Radu Ungureanu 128 4:29 11
35 Serban Georgica Obreja 113 4:29 10
36 Catalin Gabriel Neagu 112 4:29 9
37 Eugen Alexandru Nan 101 5:27 9
38 Istvan Geley 136 CP8 8
39 Bogdan Radu 121 CP8 8
40 George Tapu 139 CP8 8
41 Cristian Burlacu 138 CP8 8
42 Mihai Canciu 104 CP8 8
43 Radu Bragarea 103 DNS 1
43 Cozmin Dumitrache 106 DNS 1
43 Robert Rotter 122 DNS 1
EliteRide F
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Mihaela Diaconescu 105 3:46 140
2 Ioana Aldulea 102 DNS 1
2 Oana Tarcea 127 DNS 1
ProfiRide B
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Silviu Manea 642 1:29 120
2 Nicusor Panaitescu 619 1:48 105
3 Lucian Nitu 618 1:50 94
4 Cristian Catana 603 1:57 85
5 Ioan-Ovidiu Nicola 628 1:58 78
6 Ovidiu Butnaru 637 1:58 72
7 Valentin Iancu 634 2:03 67
8 Razvan-Andrei Jipa 613 2:06 62
9 Traian Nuta 639 2:07 58
10 Rares Vasiliu 626 2:18 54
11 Andrei Sararu 623 2:23 50
12 Ionut Andrei Boer 606 2:23 46
13 Sebastian Boer 627 2:25 42
14 Nicolae Alexandru Florea 610 2:26 39
15 Cosmin Preda 620 2:30 36
16 Ion Cotofana 638 2:31 33
17 Adrian Sandu 640 2:37 30
18 Vlad Moroianu 615 2:38 28
19 Remus Cursaru 605 2:39 26
20 Horea Nicola 617 2:39 24
21 Razvan Ghenu 611 2:41 23
22 Mihai Neagu 631 2:42 22
23 Lorin Bursucanu 602 2:44 21
24 Mugur Paun 601 2:46 20
25 George Manastireanu 636 2:50 19
26 Dan Ene 609 2:52 18
27 Octavian Trofin 625 2:56 17
28 Cristian Dulea 608 2:57 16
29 Augustin Sporis 624 3:05 15
30 Bogdan Mihailescu 614 3:06 14
31 Razvan Alexandru Ranetti 621 3:06 13
32 Marian Gheorghe 612 3:09 12
33 Adrian Mone 641 3:46 11
34 Alin Dinu 630 3:49 10
35 Dorin Miclaus 632 3:58 9
36 Daniel Samoila 622 3:58 8
37 Sebastian Ionita 633 3:58 7
38 Adrian Nasturica 643 DNS 1
ProfiRide F
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Karina Bonta 635 2:29 120
2 Onessa Csender 600 2:40 105
3 Ana-Maria Dobre-Calman 607 3:06 94
4 Elena Ciobanu 604 3:17 85
5 Petruta Necula 616 CP3 78
HobbyRide B
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Valentin Cornaciu 432 0:46 100
2 Eduard Tamarjan 433 0:46 85
3 Mihai Stefan Ciufu 425 0:47 76
4 Adrian Constantin 430 0:54 70
5 Dragos Turmac 428 0:54 65
6 Gabriel Tudoran 427 0:56 60
7 Cristian Dumitrescu 429 0:59 56
8 Florin Nimara 426 1:06 52
HobbyRide F
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Diana Tapu 431 1:21 100
EasyRide Kids
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Patrick Pescaru 404 0:36 80
2 Ionut Nicola 403 0:41 70
3 Victor Aron 407 0:51 63
4 Tiberiu Herdea 402 1:03 58
5 Cristian Bereczki 405 CP6 55
EasyRide
Loc Nume Nr Timp Pct (*)
1 Camil Badulescu 400 0:43 80
2 Eugen Herdea 401 1:03 70
3 Szilard Bereczki 406 CP6 63

(*) Punctele conteaza in clasamentul Trofeului TeamXpert Sports Events 2015, iar cele de la Kids Ride, in clasamentul Trofeului Tabere cu Suflet.

%d bloggers like this: