Rezultate On Top of the World Bike Fest 2016

EliteRide
Loc Nr Nume Timp Trofeu (*)
1 144 Grozea Alexandru 2:15 140
2 130 Marin Laurentiu Sebastian 2:28 120
3 270 Catoiu Andrei 2:35 105
4 149 Bratucu Adrian 2:52 96
5 140 Tanase Madalin 2:58 88
6 127 Ion Constantin 3:05 82
7 152 Barsan Radu 3:09 77
8 138 Simion Alexandru 3:23 72
9 154 Puiu Dragos 3:27 68
10 136 Preda Daniel 3:29 64
11 143 Nuta Traian 3:35 60
12 112 Cursaru Remus 3:36 56
13 133 Popa Alexandru 3:36 52
14 135 Porumb George 3:37 48
15 137 Ranetti Razvan Aexandru 3:38 44
16 271 Grosaru Victor 3:41 41
17 146 Deac Bogdan 3:43 38
18 145 Cicu Razvan 3:57 35
19 141 Vacariu Dan 3:59 32
20 134 Porumb George Andrei 4:08 29
21 131 Moroianu Vlad 4:11 26
22 129 Malahov Cristian 4:12 24
23 126 Florianu Razvan 4:27 22
24 120 Florianu Dan 4:27 21
25 153 Andronache Valentin 4:27 20
26 147 Dumitriu Alexandru 4:53 19
27 150 Badea Catalin Cerdac 18
28 148 Mestecaneanu Serban Cerdac 17
29 108 Chiru Adrian Babele 16
30 151 Taina Cristian Babele 15
31 142 Verholeac Octavian 1400 14
32 128 Juan Zarauz DNS 1
33 102 Busila Ciprian Teodor DNS 1
34 113 Dumitru Robert DNS 1
35 132 Paraschiv Cosmin DNS 1
36 139 Sosu Dorian DNS 1
ProfiRide M
Loc Nr Nume Timp Trofeu (*)
1 695 Butnaru Ovidiu 1:37 120
2 717 Dumitrescu Gerhard 1:43 105
3 706 Panaitescu Nicusor 1:51 94
4 710 Vasilescu Forin 2:00 85
5 705 Pal Eugen Stefan 2:00 78
6 698 Georgescu Paul Ciprian 2:01 72
7 687 Pavel Bodareu 2:06 67
8 714 Gheorghe Marcel 2:09 62
9 674 Apostol Bogdan 2:10 58
10 707 Racoviteanu Andrei 2:16 54
11 716 Draghici Cristian 2:31 50
12 700 Csender Nandi (**) 2:33 46
13 711 Dumitru Gabriel 2:33 42
14 702 Nefedov Stefan 2:34 39
15 697 Dogariu Nicolae 2:36 36
16 709 Tesula Forin 2:43 33
17 870 Campeanu Claudiu 2:53 30
18 694 Bursucanu Stefan Lorin 2:59 28
19 699 Hodivoianu Marius 3:10 26
20 690 Bontea Costinel Iulian 3:10 24
21 715 Dreossi Vlad 3:32 23
22 708 Samoila Daniel 3:56 22
23 718 Popa Vladimir ABD 1
24 871 Indolean Laurentiu ABD 1
25 872 Nechita Calin DNS 1
25 703 Nicola Ionut DNS 1
25 704 Nicola Horea DNS 1
25 721 Valeriu Misurnov DNS 1
ProfiRide F
Loc Nr Nume Timp Trofeu (*)
1 696 Csender Onessa 2:33 120
2 712 Zlate-Ion Ioana 2:58 105
3 719 Serban Diana 3:08 94
4 701 Necula Petruta 3:12 85
5 713 Sima AnaMaria 3:57 78
HobbyRide M
Loc Nr Nume Timp Trofeu (*)
1 28 Sorin Popovici 0:40 100
2 29 Ciufu Mihai 0:45 85
3 23 Aldescu Valentin 0:49 76
4 Luca Bodareu (**) 1:00 70
5 25 Neculai Dragos 1:10 65
HobbyRide F
Loc Nr Nume Timp Trofeu (*)
1 24 Marin Ioana Stefania 0:54 100
2 27 Duca Daria 0:58 85
3 26 Clit Alexandra-Petronela 1:02 76

(*) Punctele conteaza in clasamentul Trofeului TeamXpert Sports Events 2016

(**) Participant prin programul Fara Taxa

%d bloggers like this: